Kontakta oss

VÄXEL/BOKNING
Öppettider: 09:00-15:00
+46 (0)8 658 20 00
info@m-b.se
bokning@m-b.se
Kvarglömt? Maila admin@m-b.se

POSTADRESS
Münchenbryggeriet AB
Box 170 60
104 62 STOCKHOLM

BESÖKSADRESS
Torkel Knutssonsgatan 2
118 25 STOCKHOLM
> Våra 6 entréer

BESÖKSADRESS KONTOR
Söder Mälarstrand Kajplats 18
118 25 STOCKHOLM

LEVERANSADRESS
> Våra leveransadresser

Jonas Henriksson

General Manager jonas.henriksson@m-b.se +468 658 00 25

Rikard Kleinberg

Sales rikard.kleinberg@m-b.se +468 658 00 37

Harry Byrne

Public Event Manager harry.byrne@m-b.se +468 658 00 28

Martin Molinder

Senior Project Manager martin.molinder@m-b.se +468 658 00 30

Anna Olsson

Restaurant Manager anna.olsson@m-b.se +468 658 00 31

Jonas Hardeberg

Project Manager jonas.hardeberg@m-b.se +468 658 00 34

Anna Sköld

Office Manager anna.skold@m-b.se +468 658 00 20

Marica Byrne

HR & Controller marica.byrne@m-b.se +468 658 00 24

Hanna Björkman

Finance Manager hanna.bjorkman@m-b.se +468 658 00 22

Tina Karra

Inhouse Manager husmor@m-b.se +468 658 20 00

Fredrik Kumlin

Wardrobe manager fredrik.kumlin@m-b.se +468 658 20 00

Stefan Risberg

Brewmaster stefan.risberg@m-b.se +468 658 20 00

KÖKET

Kökschef Claes Hedlind med sitt team

  +468 658 00 29 / +468 658 00 39
  koket@m-b.se

CREW

Vaktmästare Jan Eriksson, Aymen Remili, Peter Skarborn och Simon Alheim

  +4670 566 23 00
crew@m-b.se

TEKNIKER

Marcelo Cordero med sitt team

+46 (0)70 797 81 88
 marcelo@m-b.se

Jobb

Hos oss jobbar omkring 15 heltidsanställda och 75 extra. Vi har alltid ögonen öppna efter postitiv och duktig personal. Vi tar enbart emot ansökningar via mail: jobb@m-b.se